حریم خصوصی مشتریان
آرسین برد ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های آرسین برد قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی الزامی نیست. مشتریان همچنین می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند تا آرسین برد تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده نماید.
همچنین آرسین برد ممکن است به منظور ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده نموده و جهت اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یاعضویت در باشگاه مشتریا ن و بهره مندی شما مشتری محترم از مقالات علمی ،فیلم و ویدئو ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
توجه داشته باشید که شماره شرکت تنها شماره‌ای است از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌نماید. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان آرسین برد ، با هر شماره دیگر تخلف و سوء استفاده از نام آرسین برد است و در صورت دریافت چنین پیامکی، خواهشمند است جهت پیگیری قانونی آن را از طریق شماره های 09124159670 اطلاع رسانی بفرمایید.